Ma 19:00
Kálmán Imre
Holnap 19:00
Kálmán Imre

Műsor

2020 október

1
Nagyszínpad
CS, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

2
Nagyszínpad
P, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

3
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

4
Nagyszínpad
V, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

5
Raktárszínház
H, 19:30
7
Nagyszínpad
SZE, 18:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Raktárszínház
SZE, 19:30
8
Nagyszínpad
CS, 17:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
9
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
10
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
11
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Nagyszínpad
V, 19:00
12
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
13
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
14
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
15
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

16
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

17
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

18
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

21
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

22
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

23
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

24
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

25
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Bemutató/2
Kálmán Imre

Marica grófnő

26
Nagyszínpad
H, 17:00
nyugdíjas előadás
Kálmán Imre

Marica grófnő

27
Nagyszínpad
K, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

Raktárszínház
K, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

28
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Raktárszínház
SZE, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

29
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

30
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

31
Kálmán Imre Teátrum
SZO, 15:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X