Ma 19:00
Lehár Ferenc
Holnap 19:00
Lehár Ferenc

Műsor

2018 március

1
Raktárszínház
CS, 10:00
Németh Attila-Kállai István-Kerényi Gábor

Erdei kalamajka

Nagyszínpad
CS, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

2
Raktárszínház
P, 10:00
Németh Attila-Kállai István-Kerényi Gábor

Erdei kalamajka

Nagyszínpad
P, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
P, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

3
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

4
Nagyszínpad
V, 15:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

Nagyszínpad
V, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

6
Nagyszínpad
K, 17:00
Bérlet: Operett barátok/2
Lehár Ferenc

A víg özvegy

7
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

8
Nagyszínpad
CS, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

9
Nagyszínpad
P, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
P, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

10
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Tamási Áron - Tolcsvay László

Ördögölő Józsiás

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Tamási Áron - Tolcsvay László

Ördögölő Józsiás

11
Nagyszínpad
V, 11:00
Tamási Áron - Tolcsvay László

Ördögölő Józsiás

Nagyszínpad
V, 15:00
Tamási Áron - Tolcsvay László

Ördögölő Józsiás

12
Nagyszínpad
H, 18:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

13
Nagyszínpad
K, 18:00
Bérlet: Felfedező/3
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Átrium
K, 19:30
Bérlet: Ínyenc/1
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

14
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

Átrium
SZE, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

15
Nagyszínpad
CS, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

16
Nagyszínpad
P, 18:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Raktárszínház
P, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

17
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Párizsi Varázslat/2
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Raktárszínház
SZO, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

Nagyszínpad
V, 15:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/3
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Raktárszínház
V, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

19
Nagyszínpad
H, 15:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Nagyszínpad
H, 19:00
Bérlet: Musical+/3
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Raktárszínház
H, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

20
Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Csajos/3
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Átrium
K, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

21
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Szenvedély/3
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Átrium
SZE, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

22
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Álarc/1
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Átrium
CS, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

23
Raktárszínház
P, 17:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

24
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

25
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Operett délelőtt/2
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Nagyszínpad
V, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

26
Raktárszínház
H, 17:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

28
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

29
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
CS, 19:00
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

30
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
P, 19:00
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

31
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X