Ma 19:00
Lehár Ferenc
Holnap 19:00
Lehár Ferenc

Műsor

2018 május

1
Nagyszínpad
K, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

2
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Kálmán Imre

Riviera girl

3
Nagyszínpad
CS, 18:00
nyugdíjas előadás
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Kálmán Imre

Riviera girl

Nagyszínpad
P, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
SZO, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

6
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Életet az éveknek/3
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
V, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
V, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

7
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/4
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Raktárszínház
H, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

8
Nagyszínpad
K, 18:00
Bérlet: Felfedező/4
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Raktárszínház
K, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

9
Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

10
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/3
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

11
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Átrium
P, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

12
Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 15:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Varázslat/3
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Átrium
SZO, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

13
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Átrium
V, 15:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Huszka Jenő/3
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

14
Nagyszínpad
H, 19:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

15
Nagyszínpad
K, 15:00
diák előadás
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Nagyszínpad
K, 19:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

16
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Raktárszínház
SZE, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:30
17
Nagyszínpad
CS, 15:00
Gérard Presgurvic

Rómeó és Júlia

Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Tavaszi bérlet/3
Gérard Presgurvic

Rómeó és Júlia

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:30
18
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Gérard Presgurvic

Rómeó és Júlia

Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Évad végi rajongó/2
Gérard Presgurvic

Rómeó és Júlia

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:30
19
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

20
Átrium
V, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

21
Átrium
H, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

22
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Bérlet: Álarc/2
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

23
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

24
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Fényes Szabolcs/4
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

25
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
P, 19:00
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

26
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

27
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Raktárszínház
V, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/4
28
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

29
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Szenvedély/4
Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

30
Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Csajos/4 zártkörű előadás
Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

31
Nagyszínpad
CS, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
Kálmán Imre

Marica grófnő

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X