Társulat

Igazgatás - Művészeti vezetés

Kiss-B. Atilla

főigazgató

dr. Gulyás Richárd

ügyvezető igazgató

dr. Puskás Attila

gazdasági igazgató

Pfeiffer Gyula

főzeneigazgató

Vincze Balázs

művészeti vezető

Apáti Bence

balettigazgató

Somfai Péter

műszaki igazgató

Kiss Béla

üzemigazgató

Szabó Mónika

karigazgató

dr. Dénes Bertold

produkciós vezető

Szabó Anett

sajtófőnök

Fekete László

üzemigazgató-helyettes

Árminiczki Judit

pénzügyi és számviteli csoportvezető

Debreceni Hajnalka

bér- és munkaügyi csoportvezető

Bori Márta

gazdasági igazgató-helyettes

Szűts Rita

balettigazgató-helyettes

Foczmann István

műszaki projektmenedzser

Fülöp Gergő

műszaki igazgató-helyettes

Mátrai Bori

művészeti főtitkár

Takácsy Tamás

zenekari igazgató

Lokody Mariann

közönségkapcsolati és szervezési osztályvezető

Weidinger Amelie

kommunikációs és marketing osztályvezető

Művészek

Együtteseink

Örökös tagok

Benkóczy Zoltán

örökös tag

Feleki Kamill

Felföldi Anikó

Foczmann István

Gerő Zsuzsa

Gránicz László

Haraszti Géza

Hegedűs Zsóka

Horváth Erzsi

Kapeller Anasztázia

örökös tag

Kállai István

Kovács Zsuzsa

Langer Ede

Latabár Kálmán

Lehoczky Zsuzsa

örökös tag

Mága Zoltán

tiszteletbeli örökös tag

Medgyesi Mária

Mérei Levente

Németh Marika

Németh Sándor

Novák Ica

Oszvald Marika

örökös tag

Pál Gábor

tiszteletbeli örökös tag

Petress Zsuzsa

Rátonyi Róbert

Rónai Pál

örökös tag

Sárdi Mihály

örökös tag

Szabó Antal

Szabó Jánosné

Székelyhidi János

Szinetár Miklós

Szirtes György

Tiboldi Mária

Vámos László

Zentai Anna

Művészeti munkatársak

Angyal Márta

játékmester

Axmann Péter

korrepetitor, zenei munkatárs

Bajári Levente

koreográfus

Balogh Veronika

igazgatósági titkárságvezető

Barta Gábor

korrepetitor

Barta Viktória

koreográfus

Benkő Gyula

zenekari titkár

Berzsenyi Krisztina

jelmeztervező

Bori Tamás

játékmester

Bozsik Yvette

koreográfus, rendező

Császár Levente

nézőtéri felügyelő

Cseh Dalma

főigazgató művészeti asszisztense

Cseresznyés Gyula

kottatári ügyintéző

Cziegler Balázs

díszlettervező

dr. Csomor Orsolya

produkciós asszisztens

Duda Éva

koreográfus

Erdős Júlia Luca

díszlettervező

Földes Réka

művészeti titkár

Hajdó Bence

marketing menedzser

Hegedűs Zsóka

produkciós asszisztens

Katzenbach Klaudia

produkciós asszisztens

Káldi Bernadett

művészeti titkár

Khell Zsolt

díszlettervező

Király Anna

főügyelő

Kiss István Róbert

koreográfus-asszisztens

Kocsis Tamás

koreográfus

Kohut Kinga

marketing asszisztens

Kovács Adrián

korrepetitor, karmester

Lázár György

korrepetitor

Lénárt Gábor

koreográfus, koreográfus-asszisztens, rendezőasszisztens

Lenchés Márton

rendezőasszisztens

Lendvai Zsolt

balettkari titkár, koreográfus-asszisztens

Lokody Laura

Produkciós asszisztens-rendezvényszervező

Marosi Edit

koreográfus-asszisztens

Mihalics János

korrepetitor, zenei munkatárs

Mikó Bea

vezető súgó

Mirtse Réka

koreográfus-asszisztens

Molnár Evelin

PR-sajtó asszisztens

Nagy Bea

rendezőasszisztens

Nagy Imre Gáspár

kottatári ügyintéző

Nagy Sylvia

művészeti titkár

Németh Anikó

jelmeztervező

Németh Zsuzsanna

koreográfus-asszisztens

Rónai Pál

karmester

Sándor Kata

zenekari ügyelő

Sárdi Petra

produkciós menedzser, rendezvényszervező

Szekeres László

korrepetitor, zenei munkatárs

Szendrényi Éva

díszlettervező

Szigethy Brigitta

rendezőasszisztens

Szöllősi András

koreográfus

Tassonyi Zsolt

karmester, korrepetitor

Tóth Márk

zenekari ügyelő

Tucker András

játékmester

Zavaros Anna

marketing asszisztens

Bodor Johanna

koreográfus

Lőcsei Jenő

koreográfus

Bolba Tamás

karmester

Galambos Attila

műfordító, irodalmi munkatárs

Velich Rita Veronika

vezető jelmeztervező

Túri Erzsébet

díszlet- és jelmeztervező

Sárdi Mihály

igazgatói főtanácsadó

Somogyi Szilárd

szövegíró, rendező

Gazdasági munkatársak

Bollók Andrea

munkaügyi ügyintéző

Borhi Anita

kontroller

Fajka Zsanett

szervező

Fejes Krisztina

pénzügyi ügyintéző

Fesztbaum Erika

gazdasági titkársági adminisztrátor

Goldringné Gutyina Edit

közbeszerzési referens

Hornyák Nóra

bérszámfejtő

Kovács Gabriella

kontroller

Kovács Tímea

pénzügyi ügyintéző

Lucz Jarmila

közönségkapcsolati és szervezési osztályvezető-helyettes

Margittai Krisztina

pénzügyi ügyintéző

Mári Andrea

szervező

Mészáros Éva

szervező

Mórucz Tamás

jegypénztáros

Nagy Gabriella

főpénztáros

Néber Tímea

gazdasági titkársági adminisztrátor

Pacsó-Szekszárdi Tímea

szervező

Pap Beatrix

pénzügyi ügyintéző

Rajkovics Zoltánné Márta

jegypénztáros

Sebestyén Ibolya

pénzügyi ügyintéző

Szeder Zsuzsa

jegypénztáros

Szőlősi Gabriella

munkaügyi ügyintéző

Szurdoki Márton

analitikus könyvelő

Tarcsiné Varga Andrea

pénzügyi ügyintéző

Tomán Attila

közönségszervező

Tóthné Horuczi Györgyi

főkönyvi könyvelő

Udvardy Viktória

szervező

Zátony Beáta Dorottya

bérszámfejtő

Műszaki stáb

Ajtai Norbert

hangtechnikus

Arratia-Borz Miklós

díszítő

Asbót Erika

fodrásztárvezető-helyettes

Babály Zsolt

díszítő

Bakos Tímea

fodrász

Balogh Róbert

díszítő

Barad Dávid

fővilágosító-helyettes

Barad Norbert

díszítő

Bartha Norbert

bútoros

Bató Gábor

díszítő

Bálint Attiláné

női szabó

Bányár Bálint

díszítő

Berkes Dávid

díszítő

Bodor Ákos

fővilágosító-helyettes

Bodor Noémi

főszabász

Bohács Sándor

színpadmester

Bohács Tibor

bal oldali vezető, süllyedőmester

Bohács Zsolt

díszítő

Bohácsné Tóth Erzsébet

öltöztetőtár-vezető

Bódi István

zsinórmester

Budai Péter

hangtechnikus

Bükkösi Melinda Szilvia

mosónő

Csanádi György

díszítő

Csánki Szilárd

díszítő

Csömör László

díszítő

Csorba Zsolt

hangtechnikus

Csutorás János

világosító

Dániel Erika

szabász - női műhely

Dénes Domokos

szabász - férfi műhely

Detvenová Mária

öltöztető

Dobos Tamás

díszítő

Dombai László

díszítő

Donáth József

világosító

Dörflinger Éva

helyettes jelmezraktáros

Dravetz András

díszítő

Dreiszker József

fővilágosító, világosítótár-vezető

Dukát Péter

karbantartó-villanyszerelő

Elek Zsombor

hangtechnikus

Engler Martin József

hangtechnikus

Erdős Petra

öltöztető

Ferenczi Veronika

öltöztető

Fodor Csaba

díszítő

Forgács Lilla

öltöztető

Füredi Annamária

kelléktár vezető

Gadó Gábor

zenekari berendező, tárvezető

Gazdag Dániel András

díszítő

Gazsi Alexandra

öltöztető

György Zsófia

fodrásztár-vezető

Haosi József

férfi szabó

Honfi Norbert

díszítő

Horcsin Dénes

világosító

Hudák Andrea

fodrász

Husztics Viktória

öltöztető

Jenei Petra

jelmeztárvezető

Juhász Csaba

villanyszerelő

Katona Máté

világosító, videótechnikus

Keján-Falvi Zsuzsanna

öltöztetőtár-vezető helyettes

Kelemen Katalin

jelmezkivitelező

Kemecsei Gyula

zenekari berendező

Kernács Rachel

öltöztető

Király Márton

kárpitos

Kissné Balák Tímea

Jelmezkivitelező asszisztens

Kocsonya Gábor

bútortár-vezető

Koncsek Ferenc

színpadmester-helyettes

Kun Péter

karbantartó-lakatos

Kun Zsuzsanna

öltöztető

Kunák Ilona

öltöztető

Kutas Orsolya

jelmezkivitelező asszisztens

Laczkó Dávid

világosító-videotechnikus

Lakatos Erika

mosónő

Lázár Gáborné

mosodai alkalmazott

Leitmann Éva

kelléktárvezető-helyettes

Maczkó István

színpadmester-helyettes

Mandalov Péter

műszaki projektmenedzser

Marosiné Pekker Rozália

női szabó

Martin Gvendolin

mosodai alkalmazott

Mészáros András

raktáros

Mészáros Szabina

fodrász

Mihály Bálint

szabász - férfi műhely

Mohilla Csaba

díszítő

Molnár Krisztián

díszítő

Nagy Csaba

zenekari berendező

Német Fanni

női szabó

Németh Péter

díszítő

Németh Zita

műszaki asszisztens

Novák Angelika

fodrász

Oláh Sándor

színpadi felügyelő, díszítőtár-vezető

Pap Dóra

kellékes

Parragh József

díszítő

Pásztor Anikó

mosodai alkalmazott

Pető Dávid

díszítő

Préger Krisztián

színpadmester-helyettes

Rózsavölgyi Richárd

világosító

Sándi Balázs

vezető hangmérnök

Sárkány Lívia

öltöztető

Skellecz Kevin

díszítő

Soós Tamás

hangtárvezető-helyettes

Szabó Zoltán

asztalos

Szakácsi Cintia

kelléktár vezető

Szász Barbara

női varroda

Székely János

férfi varroda - főszabász

Székely Katalin

férfi varroda - főszabász

Széplaki Nándor

díszítő

Szilágyi Anita Erzsébet

kellékes

Szilágyi Brigitta

kellékes

Szilágyi Fruzsina Zsuzsa

jelmeztárvezető asszisztens

Szőke Tamás

világosító

Sztrebony András

bútoros

Tábori Károly

világosító

Tóth István

asztalos

Tóth Krisztián Kevin

fodrász

Tóth Sándor

jobb oldali vezető

Vadászné Mód Andrea

férfi szabó

Veréb Diána

jelmezkivitelező

Vincze Brigitta

öltöztető

Visi Károly

bútoros

Wéber Tamás

világosító

Wittich Györgyné

szabász - női műhely

Zakar János

gépkocsivezető

Zábrádi Barbara

női szabó

Zentai Petra Myrtill

öltöztető

Zilizi Tivadar

világosító

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X